چرم اشبالت طبیعی اصل ضخیم ارزان

چرم به صورت کلی در شکلهای دانه ای کامل، دانه ای اصلاح شده، اشبالت و جیر تولید می شود که چرم اشبالت طبیعی اصل ضخیم ارزان از نمونه های پر کاربرد در تهیه انواع کیف و کفش، در خودرو سازی برای طراحی داخلی کابین خودرو و مبلمان به کار گرفته می شوند.

چرم مصنوعی

چرم اشبالت طبیعی اصل

از انواع چرم برای مصارف مختلف استفاده می شود که مسئله مهم در این زمینه شناخت انواع چرم می باشد چرم اشبالت طبیعی اصل با ویژگیهای خاص و ویژه خود جزو چرمهای مصنوعی پر کاربرد می باشد.

محصولات چرمی که کیفیت بالایی دارند و در شکل و فرم چرم تغییر حالت ایجاد نمی شود از نوع چرم دانه ای کامل به حساب می آیند. چرم اصیل کیفیت و دوام خود را به مدت طولانی حفظ می نماید و دچار تغییر فرم نمی شود که در یگ نگاه چرم اصیل قابل تشخیص می باشد.

در نوع چرم جیر همانطور که پیداست از کیفیت پایین تری در میان چرمها برخوردار است و از نظر ظاهری نرم و بسیار انعطاف پذیر است و از داخلی ترین لایه های پوست حیوانی ساخته می شود. برای معرفی چرم اشبالت به ویژگیهای منحصر به فرد آن اشاره می شود که تنها نوع چرم ساخته شده در فیبر گاوی است و از پردازش و فرآوری لایه میانی پوست حیوانی به دست می آید.

چرم اشبالت از گونه های مصنوعی چرم به شمار می آید. چرم طی فرآیند دباغی آماده می شود و در آین فرایند با دانه ای کردن لایه هایچرم به لایه های مویانی از پوست حیوانی می رسند.

چرم

چرم اشبالت طبیعی ضخیم

در تعریف اشبالت و تهیه چرم اشبالت طبیعی ضخیم به لایه زیرین پوست گوساله و گاو اشبالت گفته می شود اشبالت قسمتی از چرم است به صورت پرز دار می باشد و طی فرآیند خاص قسمتهای صاف و براق آن جدا شده است.

در واقع با فرآیند دباغی پوست، چرم از ضخامت بالایی برخوردار است و چیزی معادل 6 تا 8 میلی متر ضخامت دارد که این ضخامت چرم کاربردی و کارامد نمی باشد و از همین رو این چرمهارا به لایه های نازکتر برش می زنند تا از لایه های زیرین آن اشبالت تهیه شود. لایه های بافت پوست حیوانی هر کدام دارای خصوصیات و کیفیت ویژه ای هستند که انواع پوست را شامل می شوند.

رویه ی چرم که محل رویش مو می باشد در تهیه چرم رویه و نبوک مورد استفاده است و کیفیت خوبی دارد. لایه های دیگر که کمی پایین تر از این قسمت می باشند در تهیه جیر و اشبالت به کار می آیند که از نظر کیفی جیر در رتبه پایین تری نسبت به اشبالت است.

چرم اشبالت طبیعی ضخیم

چرم اشبالت طبیعی ارزان

برای خرید انواع لباس، کفش، روکشهای چرمی، چرم اشبالت طبیعی ارزان انتخاب مناسبی می باشد. در تهیه لباس اشبالت از پوست حیوانات مثل خوک یا بز که معمول ترین پوستها هستند استفاده می شود.

برای ساختن اشبالت طبیعی استفاده از پوست خوک ارزان تر از دیگر پوستها می باشد و مقاومت کششی کمتری دارد. در تهیه کفش از چرم اشبالت به ویژه کفشهای ورزشی از این نوع استفاده می نمایند چرا که قابلیت تنفس بالایی دارد. از چرم اشبالت برای تهیه انواع مبلمان، پشتی، صندلی، روکش چرمی مبل استفاده می شود.

برای تهیه کابین داخلی خودرو از چرم اشبالت استفاده می شود سازندگان خودرو از چرم اشبالت برای ساخت فرمان خودرو، پانلهای درب، قسمتهایی از صندلی و سایر قسمتهای داخلی خودرو که از چرم ساخته می شوند بهره گیری می نمایند.

چرم اشبالت طبیعی ارزان

خرید و فروش چرم اشبالت طبیعی

دانستن مشخصه های چرم اشبالت برای خرید و فروش چرم اشبالت طبیعی الزامی است. از بارزترین مشخصه های چرم اشبالت نحوه پردازش دو طرفه چرم است

برای تهیه چرم اشبالت باید به دقت دورگیری شوند و قسمتهای ضعیف کار جدا شده و بخشهای نازک حذف گردد. چرم اشبالت در بخشهای زیر شکم و ساق در کشیده ترین حالت خود قرار دارند. مزایای چرم اشبالت در مقایسه با دیگر چرمها و برتری ویژه آن از جمله مقرون به صرفه بودن و برش پذیری آسان می توان اشاره کرد.

اشبالتها بسیار انعطاف پذیر و نرم بوده و پرزهای لطیف دارند که باعث جذابیت بخشیدن به آن می شود و به راحتی برای تولید انواع لباس و لوازم جانبی و کیف و کفش استفاده می شود.

اشبالت طبیعی دارای ضخامت بالا و جنس بسیار محکم است که با عملیات رنگ آمیزی و دباغی پوست جلوه ی بسیار زیادی پیدا می کند و برای صنایع کیف دوزی، کیف و کفش، مبل و صندلی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای نگهداری طولانی مدت از چرم اشبالت روشهای گوناگونی وجود دارد که نحوه تمیز کردن و پاکسازی خاص باعث تشدید این امر می شود. چرم اشبالت خاصیت ضد آبی هم دارد و در مقابل نفوذ آب ماهیت آن تغییر نمی کند هر چند که اثر لکه های آب به روی آن باقی می ماند.

قیمت چرم اشبالت طبیعی

ارائه محصولات بهتر نسبت به سایرین رقبا و استفاده اصولی از استراتژی و انتخاب استراتژیهای مناسب برای رسیدن و دست یافتن به موقعیت مطلوب در مقابل رقبا از جمله مهم ترین فعلیتها در رسیدن به سودآوری در کسب و کارها می باشد و برای قیمتگذاری و بررسی قیمت چرم اشبالت طبیعی متناسب با رفع نیاز مشتریان و بهترین پاسخگویی قیمتگذاری موفق صورت می پذیرد.

هرچه اقدامات و فعالیتهای موثر برای رسیدن به سودآوری بالا باشد می تواند اقدامات لازم جهت سودآوری بالا را در کسب و کار و قیمت گذاری موفق تعیین نمود.

برای بررسی و برآورد قیمت مواد و متریال اولیه به کار رفته و نیرو انسانی و انرژی به کار رفته در تهیه و تولید بهترین محصول در نظر گرفته می شود و علاوه بر آن نوسانات ارزی و دلاری در خارج و داخل کشور مد نظر می باشد تا بهترین قیمت محصوب تعیین شود.

در تولیدات و صنایع پیشرفته که از ابزارآلات به روز و صنایع پیشرفته برای تولید بهترین محصولات خود بهره می گیرند از پرداخت هزینه و برآورد مالی بالایی استفاده می شود که همین امر در تعیین قیمت نهایی و برآورد مالی تاثیر گذار می باشد و شرکتها و صنایع پیشرفته تولیدات با بهای ارزشی بالاتری را به فروش می رسانند.

برای خرید انواع چرم باکیفیت بالا و ماندگاری خوب به صورت کلی و عمده از طریق سایت اقدام به خرید نمایید. در این مجموعه مفتخریم با ارائه خدمات و مشاوره به مشتریان خود آگاهی لازم را جهت خرید محصولات باکیفیت و ارزان ارائه نماییم.

قیمت چرم اشبالت طبیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه وارد سایت زیر شوید و در قسمت فرم اطلاعات کلیک کرده و با وارد کردن اطلاعات تکمیلی خود در این قسمت شماره تماس خود را وارد نمایید و ایجاد و امکان برقراری ارتباط در اقسانقاط ایران که باشید فراهم می شود و مشاوران فروش برای ارائه خدمات پاسخگوی خواهند بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما